top of page
Couple holding hands_edited.jpg

DÁRCOVSKÉ VÝZVY A BENEFIČNÍ AKCE

Potkáváte rádi své přátelé, sousedy a známé a rádi by jste svými schůzkami potěšili někoho, kdo to bytostně potřebuje?

 

Pojďte do toho s námi!

SVATBA

 

Našli jste svou drahou polovičku, rozhodli se svojí lásku zpečetit a chcete, aby Vaše souznění způsobilo ještě větší štěstí tam, kde zrovna chybí?

Jste na správném místě!

 

Čajové soupravy po prababičce, vysněné knížky do knihovny či potřebné kuchyňské spotřebiče. Dárky pro novomanželé, to je tradice. To všechno si můžete přát a nechat si splnit.

Penízky nenápadně v obálce. To je taky klasika. Co tak ale udělat to nápadně, říct rodině a přátelům o smyslu a důležitosti třeba i jediné psychoterapie a vysbírané penízky věnovat právě na ní.

Na oplátku od nás dostanete krásný certifikát svatebního daru, který si můžete dát do rámečku a pověsit na zeď.

 

 

NAROZENINY

 

Slavíte a už máte všechno, po čem jste toužili, nebo jste minimalista, nebo si na dárky prostě jenom nepotrpíte? Nebo právě potrpíte a přáli by jste si, aby měli větší význam? Sfoukněte svíčky a přejte si psychickou podporu pro ty, kteří ji potřebují. Ale pozor! Tentokrát se to musí říct nahlas a před všemi. Až pak se to splní!

 

 

BLEŠÁK

 

Jarní, či vánoční úklid, stěhování, nebo jenom tak prohrabávání se ve všech těch věcech! Některé už zapadly prachem, některé už ani nepamatujete, od koho máte, viďte! Nejste v tom sami! Dejte dokupy přátelé, slunečný den a krabice plné pokladů - a správný blešák je na světě.

 

 

PRACOVNÍ KOLÁČKOVÁNÍ

 

Pracovní pauzičky na kafe anebo ty zdravotní 5minutovky na čerstvém vzduchu, to známe. Co tak k tomu domácí voňavý koláček od kolegyně/kolegu za symbolickou korunku do prasátka. To zní lahodně a prospěšně zároveň. Už aby to bylo!

 

FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

 

Napadá Vás něco jiného, co by Vám udělalo radost? Neváhejte!

bottom of page